Kudy, kam dál..?

Oddíl TÁBORÁČCITermíny akcíZ našich táborůFOTOGALERIEKlubovny na StřelniciHRY,ANKETY&SOUTĚŽEOddíly & KlubyNABÍDKA UBYTOVÁNÍwww.pionyr.czKNIHA -  PRO VAŠE VZKAZY

NAŠE KLUBOVNY

Naše klubovny se nacházejí v klidné části města.  V areálu bývalé střelnice za gymnáziem v Pulické ulici. Za nimi již pastviny a Halinský les. Před nimi fotbalové školní hřiště, asfaltové hřiště na vybiku, nohejbal a košíkovou- vše k užívání...

Klubovny se skládají z hlavní společenské místnosti - 6x8m, ložnice pro cca 25-30 spáčů ve vlastních spacácích, dále dvou toalet, kuchyně plně vybavené pro 25-30 osob. Jsou zde lednice, mražák, mikrovlná trouba, fritéza, robot, televize, video a filmy. Devizou je zaplocený dvorek o 340x30 m!!!

Do centra na náměstí je to 10 minut, k vlakovému a autobusovému nádraží je to též 10 minut. Samoobsluha je vzdálena pro změnu cca 10 minut chůze... CELÝ OBJEKT PROŠEL V PRVNÍ POLOVINĚ ROKU 2010 KOMPLETNÍ REKONSTRUKCÍ

NABÍZÍME DĚTSKÝM KOLEKTIVŮM I ZÁJEMCŮM K PRONÁJMU

VSTUPNÍ CHODBA                             TOALETY

LOŽNICE                                   SPOLEČENSKÁ MÍSTNOST