Kudy, kam dál..?

Oddíl TÁBORÁČCITermíny akcíZ našich táborůFOTOGALERIEKlubovny na StřelniciHRY,ANKETY&SOUTĚŽEOddíly & KlubyNABÍDKA UBYTOVÁNÍwww.pionyr.czKNIHA -  PRO VAŠE VZKAZY4

Vítejte u Táboráčků! __________

Zde naleznou informace především
                                       členové oddílu a jejich rodiče

Ačkoliv jako samostatná skupina působíme od rok 2007, chlubíme se  již 15ti letou nepřetržitou činností... Pod novým kabátem naleznete totiž starý dobrý oddíl Táboráčci...     Kromě pravidelné schůzkové činnosti oddílů pořádá naše PS celou řadu akcí určených jak pro naše členy tak pro širokou veřejnost, neboť jsme organizací otevřenou navenek.   Příkladem jsou  tradiční letní pionýrské tábory pořádané naší skupinou, ale také například ZIMNÍ TÁBORY pořádané i pro neregistrované děti pod patronací našeho tábornického oddílu Táboráčci, dále oddílové víkendové akce, nebo třeba také PIONÝRSKOU PRIMA LIGU, ČI NOČNÍ PŘECHOD DOBRUŠKY.

- oddíl s 15ti letou tradicí